Kada reikalingas važiuoklės remontas

Važiuoklė yra viena iš pagrindinių automobilio dalių, tai pakaba, jungianti ratus ir padedanti užtikrinti stabilumą važiuojant. Gedimų atveju prireiks važiuoklės remonto, o kiekvienam automobiliui bus atliekama periodinė patikra. Svarbu tinkamai prižiūrėti važiuoklę, nes tai labai svarbi automobilio dalis, nes nuo to labai priklauso vairavimo komfortas ir saugumas.

Važiuoklės gedimo simptomai

Jei girdite keistą, anksčiau nebuvusį spragtelėjimą ar čirškėjimą ir automobilis tampa nestabilus ir tampa sunkiau jį valdyti – tai ženklas, kad sulūžo važiuoklė ir jos dalys. Pats laikas išvengti gedimų ir nedelsiant kreiptis į patikimą aptarnavimo ir remonto centrą. Vairuoti transporto priemonę su susidėvėjusia važiuokle yra pavojinga – galite pakenkti savo ir kitų eismo dalyvių saugumui. Nepakeitus pažeistų dalių (jungčių, amortizatorių, guolių ir kt.), situacija gali būti dar blogesnė, nes ateityje reikės keisti daugiau atsarginių dalių, o tai pareikalaus didesnių išlaidų. Todėl būtina atlikti kokybišką remontą, kurį galime pasiūlyti iš karto.

Atsakingas ir kokybiškas remonto aptarnavimas. Važiuoklių ir jų dalių remontas atliekamas autoservise. Jei įtariate, kad jūsų automobilio važiuoklė veikia prastai, atvykite į autoservisą ir  jame kompiuterine diagnostika diagnozuos visus gedimus. Po diagnostikos  servise jums nustatys reikiamą remonto darbų apimtį ir pasiūlys geriausius variantus už priimtiną kainą. Po remonto rekomenduos atlikti ratų suvedimą – ši greita ir paprasta procedūra padės užtikrinti, kad nuo šiol važiuosite patogiai ir saugiai. Autoservise dažniausiai atliekami šie remonto darbai: Amortizatorių ir spyruoklių keitimas; Amortizatoriaus atramos keitimas; Stabdžių sistemos veikimo patikrinimas; Jungčių (vidinių ir išorinių) ir jų gaubtelių keitimas; bloko įvorės keitimas; apsaugos svirties įvorės keitimas; guolių keitimas; rato stebulės keitimas. Jei jums kyla dvejonių ir nežinote ar jūsų automobiliui reikalingas važiuoklės remontas, tokiu atveju reikėtų skubiai pasikonsultuoti su servise dirbančiais specialistais.