Popieriaus laikikliai higienos ir švaros garantas

Vonios kambarys pirmiausia turėtų būti funkcionalus. Šiandien visi prieinami vonios kambario aksesuarai yra estetiški. Todėl juos pasirinkę galime orientuotis tik į savo poreikius. Esmė ta, kad jie turėtų leisti intuityviai naudotis vonios kambariu ir, jei įmanoma, pasiūlyti papildomų funkcijų.

Pagrindinis kriterijus renkantis tarp popieriaus laikiklių vonios kambaryje yra patalpos dydis. Įdomu tai, kad ne visada mažam vonios kambariui tiks mažesnis aksesuaras. Panašiai – dideliame vonios kambaryje turime pakankamai vietos ir nereikia ieškoti gudrių būdų, kaip susidėti tualetinio popieriaus atsargas. Tačiau prieš darydami pasirinkimą, apžvelkite visus įmanomus variantus, kuriuos rasite shop.manjana.lt

Popieriaus dozatorių pranašumai

Yra keletas būdų, kaip nusišluostyti rankas, tačiau verta turėti omenyje, kad jie skirsis priklausomai nuo naudojimo vietos. Nors namuose populiarūs tradiciniai rankšluosčiai, sunku įsivaizduoti, kad toks sprendimas būtų naudojamas viešosiose erdvėse. Taip prekyboje atsirado popieriniai rankšluosčiai, kurie yra patogūs ir higieniškesni kartu su popieriaus laikikliais ir dozatoriais.

Šiuolaikiniai popierinių rankšluosčių laikikliai yra paprasto dizaino ir patrauklios išvaizdos, tačiau išlaiko visas savo funkcijas. Dozatoriai leidžia lengvai ir greitai pakeisti kasetes, o gerai apgalvota konstrukcija palengvina jų valymą ir nuvalymą dulkes. Turimi dozatoriai palaiko ir įvairių tipų ritinėlius, ir sulankstytus popierinius rankšluosčius, todėl nesunkiai rasite savo poreikiams pritaikytą gaminį.

Popierinių rankšluosčių dozatorių pasirinkimas

Rankiniu būdu valdomi popierinių rankšluosčių dozatoriai – šiuose modeliuose popierinių rankšluosčių dalys dozuojamos rankiniu būdu – tereikia patraukti rankšluostį ir nuplėšti tiek lapų, kiek reikia,

Automatiniai popierinių rankšluosčių dalytuvai – pažangus sprendimas, leidžiantis išlaikyti aukščiausius higienos standartus – dozatorius pats tiekia paskesnes popieriaus dalis, ko dėka kiekvienas vartotojas kontaktuoja tik su surinktu popieriaus lapu ar kloste.

Rankinius dozatorius galima rasti daugumoje vonios kambarių viešose erdvėse, tačiau juos pamažu keičia higieniškesni ir efektyvesni automatiniai dozatoriai.