Grožio akademija

Dažnai žavimės puikiais fotografų darbais, tačiau retai išreiškiame pagarbą visai komandai už jų. Pavyzdžiui, makiažo specialistė yra iš tų žmonių, kuri filmavimo aikštelėje sukuria tinkamą nuotaiką, įkvepia modeliui pasitikėjimo ar parodo klientui naują jo grožio aspektą. Atrodo, kad ateiti į grožio sritį lengva – kurk socialinius tinklus, žiūrėk pamokas, mokykis pas garsų meistrą – ir visos kortos tolimesnėms pergalėms yra tavo rankose. Bet tai yra idealiame pasaulyje. Iš tikrųjų savo tikrąjį pašaukimą galite rasti per daugybę bandymų ir klaidų arba daug metų atkakliai dirbant.

Kokią funkciją atlieka makiažo meistrė grožio srityje?

Makiažo specialistės profesija yra orientuota į tai, kad žmonės įvairiais gyvenimo momentais atrodytų harmoningai. Meistrė turi atsižvelgti į kliento pageidavimus ir jo fizines ypatybes: akių, lūpų, antakių formą, veido struktūrą, odos spalvą, amžių ir gyvenimo būdą. Konsultacijos metu ji gali pasiūlyti klientui savo įvaizdžio viziją, bet jos neprimesti. Svarbi užduotis – ne tik stilistinio makiažo atlikimas, bet ir tinkamų kosmetikos priemonių parinkimas matomiems odos defektams maskuoti.

Priklausomai nuo kliento, makiažo specialistai naudoja skirtingas technikas, kad pabrėžtų žmogaus grožį, sukurtų specialiuosius efektus. Jie specializuojasi daugelyje makiažo sričių, tokių kaip teatro makiažas, modelių makiažas fotografavimui, vestuvių makiažas, renginiai ir savo verslo kūrimas. Grožio kursai tai startas, visiems šiems laipteliams pasiekti.

Grožio srities kursai padeda suprasti, kaip teisingai nustatyti odos tipą, kaip pasirinkti optimalią priežiūros sistemą kiekvienam odos tipui. Tai padės suprasti tam tikrų komponentų savybes. Sužinosite, kaip gerai drėkinti odą, paruošti ją makiažui.  Makiažo specialistės profesija yra ne tik paklausi grožio srityje, bet ir gana gerai apmokama. Tai atveria neribotas kūrybines galimybes ir leidžia dirbti jums patogiu grafiku, bendrauti su įdomiais žmonėmis, o svarbiausia – mėgautis savo darbu.